Rekrutacja SMS.
Proste aplikowanie. Więcej kandydatów.

Nasi Klienci pozyskują nawet 370 kandydatów miesięcznie przez SMS. Zatrudniają 25% z nich.

30 dni bezpłatnego testu

Później tylko 59 zł netto miesięcznie

Jak to działa?

1.

Dodajesz numer telefonu 732 12 00 32 na swoich ofertach pracy (na plakacie, ulotce, w internecie).

2.

Kandydat aplikuje, wysyłając SMS z treścią wskazaną na plakacie lub innym nośniku np. “Warszawa”, “Aplikuję”.

3.

Otrzymujesz kontakt do kandydata w systemie online. Zarządzasz rekrutacją w ShareHire lub swoim ATS.

Sprawdź jak łatwo aplikować przez SMS

Kandydat potrzebuje 10 sekund żeby aplikować. Sprawdz sam!
Wyślij sms o treści: TEST na numer 732 12 00 32
Opłata za SMS zgodna z taryfą operatora.
Wysyłając SMS na numer 732 12 00 32 wyrażam zgodę MGM HR Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. POW 25 na przesyłanie wiadomości zawierających informacje handlowe na wykorzystany numer telefonu oraz wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Co zyskujesz?

Pełna dostępność dla kandydatów

Pozyskanie spontanicznych aplikacji od kandydatów offline, którzy nie przegladają stron kariera ani portali z ofertami pracy

Pełna dostępność dla kandydatów

Skuteczne dotarcie do kandydatow online korzystających z urządzeń mobilych bez wypełniania formularzy i zbędnych rejestracji

Pełna dostępność dla kandydatów

Obsługa zgłoszeń kandydatów w Twoim ATS lub w systemie ShareHire

Pełna dostępność dla kandydatów

Gotowe materiały do promocji ofert pracy offline i online Więcej

Udostępnimy wzory materiałów do komunikacji (plakaty, ulotki) ofert pracy z możliwością aplikowania przez SMS.

Zacznij rekruterować przez SMS

Pełna dostępność dla kandydatów

Zarejetruj się, aby uruchomić konto Pracodawcy i korzystać 30 dni za darmo z ShareHire SMS

Pełna dostępność dla kandydatów

Zadzwonimy, aby pomóc Ci w aktywacji usługi – zajmie to tylko 2 minuty

Pełna dostępność dla kandydatów

Po 30 dniach opłać miesięczny abonament zwykłym przelewem lub online – tylko 129 PLN/ miesiąc

Przetestuj za darmo

Masz pytania?
Znajdz odpowiedź w FAQ

Wybierz temat który Cie interesuje:

>> Usługa

Kandydaci aplikują wysyłając SMS na numer 732 12 00 32.
Każda oferta dodana w systemie posiada ustalony przez Klienta kod SMS. Pierwszy kod ustalimy wspólnie przy uruchamianiu usługi. Zajmie to nam nie więcej niż minutę.
Po zalogowaniu do konta Pracodawcy na portalu https://sms.sharehire.pl dostępne są zgłoszenia kandydatów z numerem telefonów, z których kandydaci wysłali SMS.
Tak. Wystarczy do oferty pracy dodanej w systemie ShareHire SMS dodać link do formularza rekrutacyjnego z Twojego systemu zarządzania rekrutacjami (ATS) np. Taleo, eRecruiter, HRlink. W ten sposób dalszą relację z kandydatem pozyskanym przez ShareHire SMS możesz prowadzić w swoim ATS.
Administratorem danych osobowych jest Pracodawca, do którego kandydat składa swoją aplikację (wysyła SMS). Rekomendujemy, aby na materiałach promujących możliwość aplikacji SMS znajdowało się oświadczenie kandydata. Przykład treści:

Oświadczam, iż wysyłając SMS na numer 732 12 00 32 o treści [kod oferty] wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [ADRES FIRMY], zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t Dz. U. 2015. poz. 2135). Dane podaję dobrowolnie oraz przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia oraz, że żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.
Tak. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z konta Pracodawcy. Możesz samodzielnie usunąć konto korzystając z funkcji w systemie. W sytuacji, kiedy nie opłacisz faktury za kolejny okres rozliczeniowy, wówczas my usuniemy Twoje konto.
W czasie bezpłatnego testu korzystać będziesz z jednego konta umożliwiającego dostęp do aplikacji. W czasie testu lub po nim będziesz mieć możliwość wyboru płatnego planu umożliwiającego dostęp dla większej liczby pracowników prowadzących rekrutacji.
Nie. Administratorem danych kandydatów są nasi Klienci, do których osoby zainteresowane pracą wysyłają zgłoszenia SMS. Właściciel ShareHire SMS umożliwia jedynie bezpieczne, zgodne z ustawą o ochronie danych osobowych, procesowanie danych kandydatów w swoim systemie informatycznym.

>> Koszty i płatności

Żadnych. Okres testowy jest w pełni bezpłatny. Nie oczekujemy też podania danych karty płatniczej.
Usługa jest rozliczana w 30-dniowym cyklu abonamentowym. Przed zakończeniem każdego okresu rozliczeniowego otrzymasz od nas fakturę pro-forma, po której opłaceniu usługa jest automatycznie przedłużana na kolejny okres rozliczeniowy. Płatność może być dokonana przelewem tradycyjnym lub online albo kartą płatniczą.
Nie. Nasi Klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z liczbą wysłanych czy odebranych SMS w systemie ShareHire. Koszty SMS wysłanych przez system pokrywamy z opłaty abonamentowej, a koszt SMS wysłanego przez kandydata obciąża jego abonament telefoniczny tak, jak każdy inny SMS wysłany z posiadanego telefonu.
Nie. W żadnej sytuacji nie wykorzystujemy usług SMS obciążających użytkowników dodatkowymi kosztami wysłania lub otrzymywania SMS-ów.
Tak. Nasza firma jest płatnikiem VAT i po opłaceniu abonamentu na podstawie faktury pro forma prześlemy właściwą fakturę VAT na zakup abonamentu.

>> Wykorzystanie systemu i usługi dodatkowe

Aplikowanie przez SMS może mieć zastosowanie w wielu sytuacjach rekrutacyjnych
  • Zbieranie kontaktów do osób zainwestowanych pracą w naszej firmie w czasie targów czy innych wydarzeń promocyjnych
  • Zdobywanie kontaktów do potencjalnych kandydatów nie korzystających z internetu, np. na stanowiska produkcyjne
  • Wykorzystanie możliwości impulsowej interakcji z potencjalnym kandydatem np. na przystanku, w autobusie, w kolejce do kasy, itp.
  • Umożliwienie odbiorcom kampanii marketingowej na urządzeniach mobilnych złożenie aplikacji bez konieczności wypełniania formularza online, co na urządzeniach mobilnych nie zawsze jest wygodne lub działa poprawnie na wszystkich typach telefonów.
  • Udostępnienie alternatywnej formy aplikowania w stosunku do formularza czy CV również w innych kanałach komunikacji z kandydatami: ulotki, reklamy czy ogłoszenia online,
Tak. Posiadamy doświadczenie w przygotowaniu i produkcji materiałów marketingowych w zakresie promocji rekrutacji i employer brandingu. Na co dzień obsługujemy w tym zakresie m.in. Klientów korzystających z naszych rozwiązań w zakresie programów poleceń rekrutacyjnych. Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą prosimy o kontakt: m.gielzak@sharehire.pl
Jeżeli korzystasz z ShareHire SMS to w żaden sposób nie ograniczamy możliwości korzystania i edycji udostępnionych wzorów plakatów czy szablonów innych materiałów.
Tak, jak najbardziej możemy przygotować i przeprowadzić kampanie w mediach społecznościowych, np. LinkedIn, Facebook oraz sieci reklamowej Google. Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą prosimy o kontakt: m.gielzak@sharehire.pl
Przetestuj za darmo