#1 w outsourcingu programów poleceń rekrutacyjnych

ShareHire jest największym w Polsce dostawcą programów poleceń rekrutacyjnych. Dostęp do obsługiwanych przez nas systemów posiada ponad 150 tysięcy pracowników naszych Klientów. Wielu z nich angażuje w proces kolejne tysiące zewnętrznych użytkowników należących do społeczności, jakie pomagamy budować wokół ich marek. Jako pionier programów poleceń rekrutacyjnych dostępnych online oraz przez SMS od kilku lat znajdujemy się w centrum cyfrowej i społecznościowej rewolucji w obszarze pozyskiwania nowych oraz angażowania dotychczasowych pracowników.

Doświadczenie
i innowacyjność

Stoi za nami 17-lat doświadczenia w branży HR, 3 lata praktyki w oferowaniu pionierskiej usługi outsourcingu programów poleceń

Transgraniczność
i wielojęzyczność

Nasi Klienci pozyskują kandydatów z różnych krajów do pracy m.in. w Polsce, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Portugalii czy na Ukrainie.

Elastyczność
i bezpieczeństwo

Dostarczamy rozwiązania technologiczne i prawne dostosowane do różnych typów stanowisk i regulacji oraz specyfiki odmiennych branż.

Partnerzy strategiczni

Poznaj firmy, z którymi tworzymy najlepsze programy poleceń

eRecruiter to najczęściej w Polsce wykorzystywany system rekrutacyjny i najlepszy Asystent Rekrutacji każdej organizacji. Wspiera klientów w zarządzaniu rekrutacjami od utworzenia projektu, przez publikację ogłoszeń w wielu miejscach jednocześnie, zbieranie i analizę aplikacji, skuteczną współpracę z biznesem, aż po zatrudnienie kandydata i raportowanie wyników przeprowadzonych działań. Więcej Rozbudowane możliwości komunikacji z kandydatami, które oferuje eRecruiter pozwalają na dostarczanie najlepszych doświadczeń aplikującym kandydatom. Dzięki najlepszym zabezpieczeniom technicznym i organizacyjnym eRecruiter narzędzie, w którym dane kandydatów są odpowiednio zabezpieczone, a zgodność z wymaganiami RODO pozwala na przetwarzanie danych zgodnie z obowiązującym prawem. Asystent Rekrutacji eRecruiter to po prostu niezastąpiony członek nowoczesnej drużyny rekrutacyjnej, niezależnie od tego, czy wyzwaniem jest rekrutacja jednej, czy stu osób jednocześnie. Mniej

System do nagradzania i motywacji pracowników. W ofercie Nais znajdują się benefity związane ze sportem, kulturą, zdrowiem, ale także prezenty i gadżety. Klienci, którzy decydują się na system ShareHire zintegrowany z Nais otrzymują możliwość wzbogacenia swojej kafeterii nagród za skuteczne polecenia o nagrody rzeczowe oraz inne świadczenia benefitowe.

Soft- i hardwarehouse założony w 2011 roku, wyspecjalizowany w dostarczaniu rozwiązań technologicznych w formacie B2B. Firma działa m.in. na rynkach polskim, szwajcarskim, duńskim oraz amerykańskim. Zespół doświadczonych programistów na co dzień pracujących w Blue Brick odpowiada za rozwój i utrzymanie systemów ShareHire oraz za customizacje zamawiane przez naszych Klientów.

SMSAPI to lider masowej wysyłki SMS. Firma ComVision została założona w 2004 roku, jej pierwszym produktem było oprogramowanie sklepowe cStore. Na bazie modułu SMS z oprogramowania sklepowego w 2007 roku powstała platforma SMSAPI. Do dzisiaj zdobyła zaufanie wielu polskich i globalnych firm. W 2016 roku otrzymała wyróżnienia "Gazele Biznesu".

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, masz specyficzne oczekiwania lub chcesz się spotkać, prosimy wyślij nam poniższy formularz. Ułatwisz nam kontakt, jeżeli określisz przedmiot Twoich zainteresowań.

Zamawiam darmowe demo.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MGM HR Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej.

Wolisz zadzwonić?
Czekamy na Twój telefon:
+48 575 475 505