Partnerzy strategiczni

Poznaj firmy, z którymi tworzymy najlepsze programy poleceń

System do nagradzania i motywacji pracowników. W ofercie Nais znajdują się benefity związane ze sportem, kulturą, zdrowiem, ale także prezenty i gadżety. Klienci, którzy decydują się na system ShareHire zintegrowany z Nais otrzymują możliwość wzbogacenia swojej kafeterii nagród za skuteczne polecenia o nagrody rzeczowe oraz inne świadczenia benefitowe.

Soft- i hardwarehouse założony w 2011 roku, wyspecjalizowany w dostarczaniu rozwiązań technologicznych w formacie B2B. Firma działa m.in. na rynkach polskim, szwajcarskim, duńskim oraz amerykańskim. Zespół doświadczonych programistów na co dzień pracujących w Blue Brick odpowiada za rozwój i utrzymanie systemów ShareHire oraz za customizacje zamawiane przez naszych Klientów.

SMSAPI to lider masowej wysyłki SMS. Firma ComVision została założona w 2004 roku, jej pierwszym produktem było oprogramowanie sklepowe cStore. Na bazie modułu SMS z oprogramowania sklepowego w 2007 roku powstała platforma SMSAPI. Do dzisiaj zdobyła zaufanie wielu polskich i globalnych firm. W 2016 roku otrzymała wyróżnienia "Gazele Biznesu".

Jak możemy Ci pomóc?

Bez żadnych opłat udostępnimy wersję testową naszego systemu dla Twojej firmy. Wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.

Wolisz zadzwonić?
Czekamy na Twój telefon:
+48 575 475 505

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, masz specyficzne oczekiwania lub chcesz się spotkać, prosimy wyślij nam poniższy formularz.

Wolisz zadzwonić?
Czekamy na Twój telefon:
+48 575 475 505