Pobierz raport

RODO

w programach poleceń rekrutacyjnych

Przyjazny przewodnik

Dowiedz się, jak zatrudniać z polecenia tak, aby być w zgodzie z nowymi regulacjami

Pobierz raport

Bądź gotowy na nowe przepisy

W obszarze rekrutacji RODO stanowi największą zmianę obowiązującego prawa od 1997 roku. Dotyczy to również pozyskiwania pracowników z polecenia. Z myślą o stworzeniu przyjaznego poradnika dla firm, przeanalizowaliśmy najpopularniejsze metody rekrutacji z polecenia pod kątem ich zgodności z nowymi regulacjami. W raporcie wskazujemy też na praktyczne wskazówki i dobre praktyki, których wdrożenie pomoże ustrzec się przed problemami i ryzykami związanymi z wejście w życie nowych regulacji.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie raportu, napisz do nas na info@sharehire.pl

Pobierz raport

Dlaczego warto?

  • poznasz nowe obowiązki pracodawcy- organizatora programu poleceń
  • zobaczysz, jak powinny być skonstruowane zgody i oświadczenia
  • dowiesz się, jakie są wady i zalety najpopularniejszych rozwiązań prawnych stosowanych w obsłudze programów poleceń
  • sprawdzisz, na ile Twoja organizacja spełnia standardy RODO odpowiadając na kilka przygotowanych przez nas pytań

Twoje kompendium wiedzy
o danych osobowych w programach poleceń

Pobierz raport i dowiedz się jak przygotować się na zmianyWyrażam zgodę na przetwarzanie przez MGM HR Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi moich danych osobowych w celu rejestracji dla udostępnienia raportu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w/w celu.

Chcę otrzymywać od MGM HR Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi e-maile z informacjami handlowymi.

Poznaj nas i nasze podejście

ShareHire jest największym w Polsce dostawcą programów poleceń rekrutacyjnych. Dostęp do obsługiwanych przez nas systemów posiada ponad 150 tysięcy pracowników naszych Klientów. Wielu z nich angażuje w proces kolejne tysiące zewnętrznych użytkowników należących do społeczności, jakie pomagamy budować wokół ich marek. Jako pionier programów poleceń rekrutacyjnych dostępnych online oraz przez SMS od kilku lat znajdujemy się w centrum cyfrowej i społecznościowej rewolucji w obszarze pozyskiwania nowych oraz angażowania dotychczasowych pracowników.

Doświadczenie
i innowacyjność

Stoi za nami 17-lat doświadczenia w branży HR, 3 lata praktyki w oferowaniu pionierskiej usługi outsourcingu programów poleceń

Transgraniczność
i wielojęzyczność

Nasi Klienci pozyskują kandydatów z różnych krajów do pracy m.in. w Polsce, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Portugalii czy na Ukrainie.

Elastyczność
i bezpieczeństwo

Dostarczamy rozwiązania technologiczne i prawne dostosowane do różnych typów stanowisk i regulacji oraz specyfiki odmiennych branż.