Pobierz raport

RODO

w programach poleceń rekrutacyjnych

Przyjazny przewodnik

Dowiedz się, jak zatrudniać z polecenia tak, aby być w zgodzie z nowymi regulacjami

Pobierz raport

Bądź gotowy na nowe przepisy

W obszarze rekrutacji RODO stanowi największą zmianę obowiązującego prawa od 1997 roku. Dotyczy to również pozyskiwania pracowników z polecenia. Z myślą o stworzeniu przyjaznego poradnika dla firm, przeanalizowaliśmy najpopularniejsze metody rekrutacji z polecenia pod kątem ich zgodności z nowymi regulacjami. W raporcie wskazujemy też na praktyczne wskazówki i dobre praktyki, których wdrożenie pomoże ustrzec się przed problemami i ryzykami związanymi z wejście w życie nowych regulacji.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie raportu, napisz do nas na wiedza@sharehire.pl

Pobierz raport

Dlaczego warto?

  • poznasz nowe obowiązki pracodawcy- organizatora programu poleceń
  • zobaczysz, jak powinny być skonstruowane zgody i oświadczenia
  • dowiesz się, jakie są wady i zalety najpopularniejszych rozwiązań prawnych stosowanych w obsłudze programów poleceń
  • sprawdzisz, na ile Twoja organizacja spełnia standardy RODO odpowiadając na kilka przygotowanych przez nas pytań

Twoje kompendium wiedzy
o danych osobowych w programach poleceń

Pobierz raport i dowiedz się jak przygotować się na zmianyWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MGM HR Solutions sp. z o.o, z siedzibą przy ul. POW 25, 90-248 Łódź w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych produktów i usług.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MGM HR Solutions sp. z o.o., z siedzibą przy ul. POW 25, 90-248 Łódź w celu przekazania mi raportu “RODO w programach poleceń rekrutacyjnych” *

Dane w powyższych celach przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przechowywane przez okres 10 lat. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji uprawnień, osoba której dane dotyczą może wysłać stosowną wiadomość e-mail na adres: dane.osobowe@sharehire.pl


*Pola obowiązkowe

Poznaj nas i nasze podejście

ShareHire jest największym w Polsce dostawcą programów poleceń rekrutacyjnych. Dostęp do obsługiwanych przez nas systemów posiada ponad 200 tysięcy pracowników naszych Klientów. Wielu z nich angażuje w proces kolejne tysiące zewnętrznych użytkowników należących do społeczności, jakie pomagamy budować wokół ich marek. Jako pionier programów poleceń rekrutacyjnych dostępnych online oraz przez SMS od kilku lat znajdujemy się w centrum cyfrowej i społecznościowej rewolucji w obszarze pozyskiwania nowych oraz angażowania dotychczasowych pracowników.

Doświadczenie
i innowacyjność

Stoi za nami 17-lat doświadczenia w branży HR, 3 lata praktyki w oferowaniu pionierskiej usługi outsourcingu programów poleceń

Transgraniczność
i wielojęzyczność

Nasi Klienci pozyskują kandydatów z różnych krajów do pracy m.in. w Polsce, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Portugalii czy na Ukrainie.

Elastyczność
i bezpieczeństwo

Dostarczamy rozwiązania technologiczne i prawne dostosowane do różnych typów stanowisk i regulacji oraz specyfiki odmiennych branż.